Ubytování v Kempu Kosatka

Kemp Kosatka nabízí odpočinek a relaxaci v sluncem zalitém údolí na břehu vodního díla Hracholusky, které vytvořilo přehradu na řece Mži. V areálu kempu Kosatka najdete pohodlné ubytování v rodinných chatkách a nebo v hlavní budově jak v luxusním apartmánu, tak i v  útulných pokojích. V přilehlém gastronomickém provozu s krásným výhledem na vodní plochu Vás rádi obslouží a poskytnou výběr z mnoha osvěžujících letních drinků a bohatého výběru jídel a pokrmů k pivu a vínu, od snídaně, přes občerstvení, denní nabídku až po večeři. Celou nabídku doplňuje velký výběr jídel na originálním grilu. Samozřejmostí je výborná točená zmrzlina.

Samoobslužný obchod Vám zajistí denně čerstvé pečivo, uzeniny, velký výběr nápojů, slaných a sladkých pochutin, nafukovacích hraček pro děti a jiný bohatý sortiment všeho, co by se Vám mohlo na Vaší dovolené hodit, nebo by jste mohli potřebovat.

Pravidelné hudební a taneční večery,v podání popových a rockových kapel a originálních zpěváků letních rytmů z Kuby v doprovodu tanečníků Salzy , se postarají o Vaši zábavu po dni, kdy se můžete věnovat vodním sportům nebo jiným sportovním aktivitám v areálu kempu.

K zapůjčení jsou paddleboardy, pro děti elektrické čtyřkolky, k dispozici je také fotbalové hřiště na malý fotbal , volejbalové hriště a koš na basketbal.

Rodiče jistě uvítají velké množství různých prolézaček a skákacích hradů pro ty nejmenší návštěvníky, které mohou zdarma využívat po celou dobu pobytu a jsou umístěná tak, že na svoje malé ratolesti uvidí ze stínu terasy svojí chatky, nebo z terasy občerstvení Kosatka, příjemně odstíněné vzrostlými stromy.

Povlečení naleznete v kempu zdarma, deky a ručníky za poplatek, osobní hygienu si budete moci zakoupit v samoobslužné prodejně v areálu Kosatky, která Vás překvapí svojí bohatou nabídkou.

Pokud budete chtít poznat blízké okolí určitě lze doporučit společně s dětmi návštěvu Plzeňské zoo, kde strávíte příjemný den a potom v klidu vychutnate atmosféru města a jeho centra na terase klasického restaurantu v měšťanském domě z 15. století na adrese Náměstí Republiky 24.

Navštivte naší galerii, aby jste získali představu o možnostech zábavy a Vašeho trávení jistě zaslouženého odpočinku.

Domácí mazlíčci jsou u nás v kempu vřele vítáni!

Bohatá nabídka volnočasových aktivit jak pro dospělé, tak i pro větší děti a celá řada dětských atrakcí přispějí k aktivnímu trávení Vaší dovolené

  • Hřiště na malý fotbal
  • Hřiště na volejbal
  • Půjčovna elektrických čtyřkolek
  • Basketbal
  • Stolní tenis
  • Pískoviště
  • Prolézačky s certifikátem o bezpečnosti ČSN

Samozřejmostí dneška je zůstat stále on line, a proto můžete využít wi fi síť v rámci našeho areálu.