Kemp Kosatka > Recenze

Hodnocení

Vážení hosté,
protože recenze je nejlepší reklama a mnohým pomůže k volbě dovolené, podělte se i Vy o svou zkušenost s našimi službami.
Líbilo se, nelíbilo, máte nápad co by se dalo zlepšit? Váš názor je pro nás důležitý a rádi se z něj poučíme.

Přidat hodnocení

25. 10. 2019
Lucka

Krásné prostředí, spoustu atrakcí pro děti.
Bohužel ve víčepu naprosto neschopná obsluha, arogantní a neochotná zdravá paní. Již loni při hudebních akcích obsluha vůbec neuklízela stoly a frontu na jedno pivo jste stáli i 20 minut. Takže vše tady kazí jen lidi.

25. 10. 2019
David

Chci se zeptat na takovou maličkost, když budeme se svojí rodinou někam jít na výlet a nebudeme vědět kde to je tak by tam měla být i Wifi? Jinak nejlepší camp podle hodnocení a obrázků.

25. 10. 2019
Andrea

Byli jsme ubytované letos poprvé ve vašem kempu. Musím říct opravdu skvělý kemp pro rodiny s dětmi, mnoho atrakci pro děti a hlavně vše zdarma. Byli jsme tam týden a nechtělo se nám vůbec odjíždět. Chaty nové vše čisté. Za mě opravdu top top top. Už tet se budeme těšit na příští rok bylo nám u vás báječně 😍👍👍

25. 10. 2019
Jana Lodrová

Dnes 11.8.2019 jsme se vrátili z dovolené, kterou jsme trávili v kempu Kosatka. Hned po příjezdu se nás ujal milý mladík, vše nám ochotně ukázal a ubytoval nás. Chatky čisté a útulné. Trávili jsme zde dovolenou se 3 dětmi ve věku 12, 9 a 4 roky. Vybavení celého kempu bylo ideální pro dětské vyžití. Pro dospělé příjemné posezení, večerní kapela hrála super a ceny přijatelné. Za mě a celou mou rodinu doporučuji všem co mají děti a chtějí si odpočinout. Moc děkujeme a rádi se zase vrátíme.

25. 10. 2019
Simona

Krásne prostredi malej se vždy vyřadi .Jen by bylo dobre,rezervaci hradit na dvakrat ne kazdy ma penize hned zakze cast v zime a cast pred ptijezdem.Jinak je to tam nadhera.

25. 10. 2019
Petr Králík

25. 8. - 28. 8. 2019, tři noci ve zděné chatce č. 4. Čisto, posekaný trávník, skvělé matrace, možnost parkování auta u chatky, grilování (malý gril) pod schody povolen, kousek k vodě. Pan správce-ubytovávač-odubytovávač (zaměstnanec, majitel...nevím?) výbornej pašák. A ten návrat v čase do dob pionýrských šátků a předrevolučních cen... Mucholapka v Coopu Pňovany 3,90/ks... Za to bych nedokázal dodat na trh ani ten napínáček... Za nás 10/10. Chceme znova "kosatkovat"!!!

15. 01. 2019
Hella

+ Pokoj v hlavní budově čistý, prostorný, nově vybavený. Výhled na vodu a pláž. Velký nafukovací hrad hned u ubytování. Několik houpaček, kolotoč, pískoviště. Půjčení čtyřkolek. Několik občerstvení kousek od ubytování. Personál ochotný. Pláž velká, voda čistá, tobogan, šlapadla. Výlet parníkem. Hudební odpoledne - večery. Blízko do Plzně.
- Nedostatečná zvuková izolace pokoje, mezera pod dveřmi. Chybí chladnička, rychlovarná konvice, skříňka se základním kuchyňským vybavením (do pokoje se určitě vejde), vybavení pro úklid. Na oknech chyběly žaluzie. Na toaletách nejsou papírové utěrky. Do sprch by bylo vhodné na okno dát závěs, je vidět dovnitř.
Obchod má pouze základní sortiment. V kiosku si přes den dáte pouze smažené jídlo, uvítali bychom "hotovky".

15. 01. 2019
ELIŠKA

NÁDHERNÝ ZREKONSTRUOVANÝ KEMP A NÁDHERNÉ APARTMÁNY NEMÁM ŽÁDNE DODATKY A COBYCH JINAK REKLA 😀

15. 01. 2019
Veronika

Dobrý den, obchod kosatka,jestli patří i nadále Vám,tak za minulého majitele tam aspoň pro ty chataře něco bylo,kteří připluli z druhé strany si nakoupit. Paní mě od pokladny odkázala na zabalené špekáčky,3 druhy uzeniny v alobolu zabalené,tak se ptám a co něco jiného? Máslo jsem taky nenašla. Viděla jsem jen samý hadry s oblečením,což je opravdu potřeba k vodě. Bohužel po návštěvě tento rok červenec 2018,kdy jsem si chtěla něco zakoupit,tak tam nic nebylo, nejlepší bylo,že pohledy tam sice máte k prodeji a známky nejsou. Tak snad pro chateře,co připlují na nákup se to zlepší s nabídkou v obchodě.
S pozdravem Veronika.

15. 01. 2019
Anna

Moc hezké prostředí k odpočinku.Dobrá dostupnost potřebných služeb.Personál velice ochotný.
Oceňuji zvláště péči správce pana Mariana Poláka a pana Radka z recepce.

15. 06. 2018
Karolína

Krásné koupání, spousty sportovních aktivit..moc se nám líbilo

06. 06. 2018
Vladimír

Moc pěkné ubytování. Vše nové a čisté.

29. 05. 2018
Super ubytování

byl jsem mile překvapen, jak krásné to bylo

Rezervační formulář

Vyberte si datum příjezdu a odjezdu a zobrazte si dostupné ubytování